Tranzīta laiki

Laipni lūgti mūsu Tranzīta Laiku Kalkulātora Rīkā.

Dotais rīks ļauj Jums atrast Tranzīta laikus sekojošiem ģeogrāfiski pieejamiem pakalpojumiem: DHL EUROCONNECT (salikto kravu pārvadājumi caur termināliem). Pakalpojumi DHL EURAPID un DHL DOOR-TO-MORE nav pieejami Baltijas valstīs.

Skaidrojums:

DHL Freight Pasūtījuma Izpildīšanas Laika Kalkulators piedāvā "no durvīm līdz durvīm" piegādes laika informāciju, kas attiecas uz starptautiskiem DHL Freight ģeogrāfiski pieejamiem pakalpojumiem (DHL EUROCONNECT, DHL EURAPID, DHL DOOR-TO-MORE). Norādītais piegādes laiks ir balstīts uz DHL Freight regulārām operatīvām iespējām. Svētku dienas un ieplānotie sezonālie ierobežojumi netiek ierēķināti. Neieplānota ietekme uz pārvadājumu netiek ierēķināta. Lūdzu ņemiet vērā, ka norādītie piegādes laiki ir plānotie piegādes laiki, nevis garantētie, tāpēc ir iespējama norādīto piegādes laiku nobīde. Par pakalpojumu noteikumu piemērošanu, lūdzu, sazinieties ar DHL Freight speciālistiem.

Pasūtījuma Izpildīšanas Laiks tiek aprēķināts darba dienās.

*Priekš Nīderlandes eksprota sūtījumiem, kuri ir mazāki par 4 paletēm, lūdzu pievienojiet klāt vienu papildus dienu minētajam tranzītu laikam.

Gadījumā, ja Jums ir kādi jautājumi, lūdzu  Sazinieties ar mums.