Izsekojiet Jūsu sūtījumu:   CENU PIEPRASĪJUMS E-PASŪTĪJUMS TRANZĪTA LAIKI SAZINIETIES AR MUMS     
2018 - Esam priecīgi paziņot, ka no 01.08.2018. pārvadājumiem caur DHL Freight terminālu tīklu ir pieejams jauns papildus pakalpojums EUROCONNECT produktam – “FDD” (Fixed Delivery Date).
Tagad ir iespējams noteikt fiksētu piegādes datumu, kurā ir jāveic piegādi saņēmējam. Doto papildus pakalpojumu mēs ieteiktu izmantot, ja saņēmējs pieņem kravas tikai noteiktajās nedēļas darba dienās. Fiksētu piegādes datumu ir iespējams norādīt sākot ar +1 darba dienu no plānotā kravas ienākšanas datuma piegādes terminālā. Maksimālais bezmaksas glabāšanas termiņš piegādes terminālā ir 5 dienas.

 

2018 - DHL Freight komanda - "Lai līst vissiltākais lietus, Visdzidrāko rasu dod rīts, Un kaut ko no saulgriežu brīnuma, Lai katrs paņem sev līdz."

 

2018 - Cienījamie klienti un sadarbības partneri, Eiropas kopienā ar šī gada 25. maiju tiek ieviesta Vispārēja Datu Aizsardzības Regula (turpmāk tekstā –VDAR). VDAR ir domāts, lai harmonizētu jau esošos datu aizsardzības likumus Eiropas kopienā, aizsargāt un īstenot Eiropas kopienas pilsoņu datu privātumu, un noteikt ar kādu pieeju kompānijas izmanto privātus datus, it īpaši datu savākšanas, izmantošanas un uzglabāšanas procesus.
Vēlamies Jūs informēt, ka esam atjaunojuši mūsu procedūras, kā arī veikuši auditu par darbu ar personu datiem. DHL Latvia SIA arī turpmāk apņemas pildīt stingras datu aizsardzības politikas, kā arī jaunās regulas prasības un Jūsu dati tiks apstrādāti un glabāti tikai tiem paredzētiem mērķiem, piemērojot visaugstākos drošības standartus.

 

2018 - DHL Freight komanda, Latvijas 100. dzimšanas dienai, aicina padarīt mūsu valsti par tīrāko un sakoptāko vietu pasaules kartē – dot iespēju dabai atveseļoties, attīrot to no atkritumiem, kā arī mudināt iedzīvotājus pašiem labiekārtot un rūpēties par vidi sev apkārt!
Kā visus iepriekšējos gadus arī šogad DHL ir oficiāls Lielās Talkas atbalstītājs un arī šogad piegādājām talkas maisus uz visām Latvijas pašvaldībām, kopumā uz vairāk nekā 100 vietām.
DHL darbinieki un mūsu draugi šogad talkos Jaunmārupes dabas parka teritorijā, kur būs pieejamas arī radošās darbnīcas. Aicinām visus pievienoties un ar prieku pavadīt šo laiku! Tiekamies Talkā!

 

2018 - Esam priecīgi paziņot, ka šogad CV-Online TOP darba devēja 2017 rīkotajā pētījumā, DHL Latvia SIA saņēma 2. vietu “TOP Darba Devējs 2017”, Transporta un Loģistikas sektorā!
Aptaujā piedalījās gandrīz 7000 respondentu, izvērtējot Latvijas labāko un visvairāk iekāroto darba devēju topu 11 kategorijās. Vēlamies pateikties visiem respondentiem par lielisku novērtējumu!
Ar sīkāku informāciju par doto aptauju Jūs varat iepazīties šeit.

 

2018 - Vēlamies atgādināt mūsu klientiem, ka DHL Freight ir oficiālais loģistikas partneris vadošajam izstāžu rīkotājam Baltijas valstīs “BT 1”, kas atrodas Ķīpsalas izstāžu centrā.
DHL Freight piedāvā arī plašu pakalpojuma klāstu Jūsu preču nogādāšanai uz izstādēm gandrīz visā pasaulē, kas notiek sadarbībā ar DHL Trade Fair & Events. DHL Freight piedāvā Jums ne tikai piegādes pakalpojumus, bet arī ar muitošanu, kravas uzglabāšanu, tukšās taras/iepakojuma uzglabāšanu izstādes laikā, preču nogādāšanu līdz stendam un citus ar izstādes loģistiku saistītus pakalpojumus.
Jūsu pieprasījumus saistībā ar izstādes loģistiku lūdzam sūtīt uz e-pastu.

 

2017 - DHL Freight komanda novēl Jums gaišus un priecīgus Ziemassvētkus un radošu Jauno 2018. gadu! Lai nākošais dzeltenā suņa gads ir veiksmīgs un atnes Jums spožus panākumus un patīkamus pārsteigumus!

 

2017 - DHL Freight komanda sveic tautiešus visā pasaulē ar valsts neatkarības svētkiem!
Tas ir laiks, kad katrs var atskatīties uz svarīgiem vēstures notikumiem, kas ļāvuši izveidot mūsu Latviju, nosargāt tās brīvību un aicinājums gan savās domās, gan darbos piedalīties Latvijas nākotnes attīstībā. Novēlam visiem skaistus un sirsnīgus svētkus!

 

2017 - Turpinot tradīcijas, arī šogad esam “Riga Fashion Week” oficiālais kravu pārvadātājs! Ir patiess prieks un lepnums piedalīties gada nozīmīgākajā stila un modes nedēļā Latvijā, kas vienkopus pulcēs starptautisku modes sabiedrību Latvijas galvaspilsētā.
“Riga Fashion Week” norisināsies 24.10.-28.10. Ar sīkāku informāciju Jūs varat iepazīties "Riga Fashion Week mājas lapā".

 

2017 - Esam priecīgi paziņot, ka septembrī DHL Freight ir veiksmīgi izgājis drošības sertifikāciju un DHL Latvia SIA Freight noliktavai ir piešķirts sertifikāts “TAPA FSR 2017, Level C”.
Doto sertifikātu piešķir Pārvadājamo Preču Aizsardzības Asociācija (TAPA´s – Transported Asset Protection Association’s), saskaņā ar kravu drošības nodrošinājuma prasībām (FSR – Facility Security Requirements). DHL Freight to ir saņēmis pēc rūpīgiem TAPA auditiem izpildot visas izvirzītās prasības – vienots kvalitātes standarts, kas satur dažāda līmeņa drošības prasības: tehniskais nodrošinājums, atbilstoša infrastruktūra, darbinieku un apakšuzņēmēju instruēšana un daudz kas cits.
Apskatīties TAPA FSR sertifikātu sadaļā "Standarti un Sertifikāti".

 

2017 - DHL Freight EURAPID – ir augstākās (Premium) klases DHL Freight pakalpojums, kas tiek palaists visā Eiropā no šī gada 1. jūlija!
Šī produkta galvenās priekšrocības ir ātrums un uzticamība. EURAPID pakalpojums piedāvā fiksēto dienu savienojumus starp 105 termināliem 22 Eiropas valstīs, kā arī īpaši aktīvu apkalpošanu un kontroli. Dotajam produktam tiek piešķirta prioritāte apkalpošanā, pasūtīšanā, kravas paņemšanā, kravas pārkraušanā terminālos un kravas piegādē. Papildus priekšrocības – ir iespējams papildus pieteikt kravas piegādi saņēmējam līdz pl. 12:00 un kravas paņemšanu no nosūtītāja tekošajā dienā (ja pasūtījums tiek veikts tekošajā dienā līdz pl. 10:00).
Sīkāku informāciju Jūs varat uzzināt sadaļā "Transporta pārvadājumi – EURAPID", kā arī sazinoties ar mums.

 

2017 - DHL Freight komanda novēl visiem lustīgu Līgošanu un priecīgu Jāņa dienu!

 

2017 - 28. aprīlī Starptautiskā Darba organizācija atzīmē pasaules darba drošības un veselības aizsardzības dienu, lai visā pasaulē sekmētu darbavietā notiekošu negadījumu un slimību profilaksi. DHL Freight arī no savas puses grib vērst uzmanību drošas darba vides nozīmei, tāpēc visus aicinām kopā veicināt preventīvās darba drošības un veselības aizsardzības kultūras veidošanos.
Esi radošs un foršs, bet esi arī drošs!

 

2017 - DHL Freight aicina - NĀC TALKĀ LATVIJAI! DHL Freight komanda aicina padarīt mūsu valsti par tīrāko un sakoptāko vietu pasaules kartē - dot iespēju dabai atveseļoties, attīrot to no atkritumiem, kā arī mudināt iedzīvotājus pašiem labiekārtot un rūpēties par vidi sev apkārt!
Sestdien, 22. aprīlī no plkst. 9:00 visā Latvijā! Talku atbalsta - DHL. Sīkāku informāciju par Lielo Talku var atrast šeit. Tiekamies Talkā!

 

2017 - DHL Freight komanda novēl Jums priecīgas un gaišas Lieldienas!

 

2017 - Pirmo reizi DHL Latvia pastāvēšanas vēsturē, šā gada 24. februārī Rīgā viesojās “Deutsche Post DHL” ģenerāldirektors Franks Apels (Frank Appel). Vizītē DHL birojā pulcējās visu Baltijas valstu pārstāvji no visām DHL struktūrvienībām. Franks Apels DHL Latvia birojā sniedza prezentāciju darbiniekiem par DHL grupu, tās attīstību un inovācijām, kā arī stāstīja par nākotnes plāniem Baltijas reģionā.
Viesošanās dienā Franks Apels darba kārtībā paguva tikties un iepazīties ne tikai ar DHL Latvia kolektīvu, bet arī sniegt vieslekciju RTU studentiem (lasīt par vieslekciju sīkāk), tikties un apspriest aktuālos jautājumus ar Satiksmes Ministrijas pārstāvjiem, kā arī sniegt interviju televīzijas un “Dienas Bizness” žurnālistiem, kurā viņš atklāj interesantus faktus par “Deutsche Post DHL”, savu pieredzi un panākumiem, kā arī digitalizāciju DHL grupā (iepazīties ar interviju sīkāk).

 

2017 - Vēlamies informēt, ka mūsu kārtējie DHL Freight speciālisti ir sekmīgi noslēguši apmācības kursu “Process Optimization with DMAIC + Lean”. Dotais apmācību kurss ļauj apgūt teorētiskās un praktiskās zināšanas, prasmes un iemaņas darbam ar klientiem, izmantojot uz klientiem orientētu apkalpošanas ideoloģiju. Tas viss ļauj pozitīvi ietekmēt klientu apkalpošanas procesus un kvalitāti.

 

2017 - Esam priecīgi paziņot, ka DHL Latvia SIA ir TOP10 “Labākais prakses devējs 2016”! Balvu pasniegšanas ceremonija norisinājās 2016. gada novembra beigās. Kopumā tika izvirzīts 91 uzņēmums un mūsu uzņēmums ir iekļuvis starp labākajiem prakses devējiem Latvijā! Skatīties e-diplomu

 

2016 - Priecājamies Jums paziņot, ka DHL Freight ir sertificējies trīs kvalitātes standartiem:
ISO 9001:2015 (Kvalitātes pārvaldība) – DHL Freight ir noteikusi savas darbības procesus, kas nepieciešami, lai nodrošinātu klientu prasībām atbilstošus pakalpojumus.
ISO 50001:2012 (Energopārvaldības sistēma) - DHL Freight ir veikusi nepieciešamās darbības, lai nodrošinātu racionālu un efektīvu enerģijas izmantošanu, tādejādi samazinot organizācijas izmaksas un paaugstinot konkurētspēju.
ISO 14001:2015 (Vides pārvaldība) - DHL Freight ir noteikusi atbildīgu attieksmi pret vidi, tās darbību ietekmes uz vidi mazināšanu.
Priecāsimies arī turpmāk Jums nodrošināt servisu, kas balstīts uz ilgstspējīgas attīstības principiem! Apskatīties ISO sertifikātus

 

2016 - DHL Freight “iziet” ielās! Priecājamies Jūs informēt, ka reklāma par DHL Freight starptautiskajiem kravu pārvadājumiem ir izvietota dažādās Rīgas ielās. Mēs priecāsimies saņemt Jūsu atsauksmes un vērtējumus par mūsu reklāmu, kā arī sadarboties ar Jums! Uzzināt vairāk...

 

2016 - DHL Latvia SIA Freight biznesa vienības pārstāvji piedalījās Rīgas Tehniskās universitātes Inženierekonomikas un vadības fakultātes Studentu pašpārvaldes lekciju ciklā "EKU dienas". Mērķa auditorija bija "Uzņēmējdarbības un vadības", kā arī "Uzņēmējdarbības loģistikas" programmu studenti. Mūsu profesionālie darbinieki iepazīstināja studentus ar to, kā ir strādāt sauszemes kravu pārvadājumu nozarē, kādi izaicinājumi un šķēršļi viņus varētu sagaidīt un kas ir jāņem vērā, lai spētu attīstīt savu karjeru. Dalījāmies ne tikai savā dzīves pieredzē, bet arī atbildējām uz studentu jautājumiem saistībā ar mūsu darbības virzienu visa pasaulē.
Pateicamies par lielo interesi no studentu vidus un uzdotajiem jautājumiem!
Mēs allaž gaidīsim praksēs zinātkārus studentus, kuri varētu kļūt par mūsu nākotnes kolēģiem!

 

2016 - Esam priecīgi paziņot, ka DHL Freight atvēra jaunu piegādes līniju uz Irānu! Tagad juridiskām personām ir pieejami kravu pārvadājumi caur DHL terminālu tīklu uz un no Irānas, ar visām muitošanas saistītam procedūrām un sūtījuma izsekošanas iespējām. Iknedēļas izsūtīšana no Rīgas – ceturtdienās, tranzīta laiks ap 3 nedēļām, ienākšana Sharian vai Gharb muitas noliktavās, kuras atrodas ~10 km no Teherānas. Kā arī mūsu DHL Freight muitas brokeri veiks visas nepieciešamās muitošanas procedūras un ar prieku sniegs Jums konsultāciju ar muitošanu saistītos jautājumos. Sūtiet Jūsu pieprasījumus DHL Freight speciālistiem un mēs piedāvāsim Jums labāko risinājumu!

 

2016 - Cienījamais sadarbības partner! Informējam, ka piedāvājam uzglabāt mūsu terminālī dzīvnieku barību. Nodrošinām arī nepieciešamos transporta vietējos un starptautiskos kravu pārvadājumus nogādājot uzglabājamo kravu pēc Jūsu pasūtījuma. Esam reģistrēti PVD uzraudzībai pakļauto uzņēmumu reģistrā ar numuru 070472.

 

2016 - DHL Latvia SIA Freight biznesa vienība nepārtraukti pilnveido sava sniegtā servisa kvalitāti. Darbinieks ir stūrakmens ikvienam pakalpojumam, ko piedāvājam, tādēļ tika veiktas darbinieku apmācības par to kā produktīvi veikt klientu apkalpošanu.
Darbinieku mācības CFS (Certified Freight Specialist: Sertificēts Freight Speciālists) ir balstītas uz DPDHL grupas stratēģiju, akcentējot DHL mērķus un vēsturi, jo tikai pazīstot savu uzņēmumu mēs varam klientiem piedāvāt vislabāko izvēli.
Mūsu sertificētie Freight speciālisti priecāsies ar Jums sadarboties!

 

2016 - Mūsu uzņēmuma sniegto pakalpojumu kvalitāti un uz klientu vērsto individuālo pieeju apliecina tas, ka esam Ilgtspējas indeksa sudraba kategorija 2016 un Ģimenei labvēlīga komersanta statusa ieguvējs Latvijā. Uzzināt vairāk...

 

2016 - DHL aicina izgudrotājus un fantastus no visas pasaules radīt jaunas idejas tādās jomās kā ilgtspējīga loģistika vai robotika. Universitātes, studenti, uzņēmumi un citi var pievienoties konkursā, un tiek aicināti iesniegt rakstisku dokumentu un video, ar savas idejas skaidrojumu līdz 2016. gada 28. septembrim. Uzvarētāji saņems naudas balvu 20000 eiro un iespēju kopīgi izstrādāt koncepcijas pareizības pierādījumu ar DHL. Uzzināt vairāk...

 

2016 - AKCIJA: Tu nosaki pats par kādu cenu sūtīsi savu kravu! Uzzināt vairāk...

 

2016 - Jau kopš 2009. gada katru pavasari DHL Latvia aktīvi iesaistās Lielās Talkas misijā un palīdz Latvijai kļūt par tīrāko un sakoptāko vietu pasaules kartē. Uzzināt vairāk...

 

2016 - DHL Latvia Freight pieņēma lēmumu pārtaisīt mājaslapu, lai uzlabotu tās dizainu, kā arī piedāvāt plašaku pakalpojumu klasteri. Tuvākajā laikā kļūsim labāki un vēl tuvāk klientu vajadzībām. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

 

2016 - Ņemot vērā, ka Freight biznesa vienība turpina attīstīties, tad viena no mūsu šī gada prioritātēm ir piesaistīt augstas klases speciālistus. Lai stiprinātu NVS un Rietumreiropas virzienus, mēs savā komandā aicinām darba ekspeditoru- transporta maršrutu plānotāju. Mūsu jaunā kolēģa pamata uzdevums ir veikt mūsu klientu apkalpošanu organizējot starptautiskos kravu autopārvadājumos un veikt kravu ekspeditēšanu. Uzmanība un profesionālā pieredze būs jāpielieto arī sadarbojoties ar mūsu DHL partneriem un citiem sadarbības partneriem minētajos virzienos. Ja Tu domā līdzīgi mums, tad piesakies un esi viens no mums! Pieteikšanās nosūtot CV: mailto:HR.Freight.LV@dhl.comUzzināt vairāk...